בית חכם עוזר לכם לנהל חיים פרודוקטיביים יותר

זה עידן בו זמן שווה כסף. חישבו על כך, כמה הזמן שלנו הפך יקר. אנחנו ממש לא יכולים להרשות לעצמנו לבזבז אותו על מה שהוא לא מספיק חשוב. בין אם מדובר על האופן בו אנחנו כבר לא מבשלים ומזמינים אוכל פשוט משום שאין לנו זמן ובין אם מדובר על מה שהוא האופן בו אנחנו רוצים לנצל את הזמן שלנו באופן יעיל כי הטכנולוגיה לימדה אותנו לעבוד ביעילות גבוהה הרבה יותר.

מכאן שכל מה שנודע לאותו בית חכם הוא למעשה עוד כלי שהופך את הטכנולוגיה למי שיכולה ללוות אותנו ולהפוך את החיים שלנו נוחים יותר ופרודוקטיביים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

באיזה אופן בית חכם עוזר לכם להיות יעילים יותר

אנחנו, בני האדם, חושבים מעל מאה אלף מחשבות בכל יום. כאשר בכל יום אנחנו צריכים למלא אחרי שורה ארוכה מאוד של משימות ולהיות משימתיים ומפוקסים באופן כזה שיאפשר לנו למלא אחרי הצרכים השונים בצורה הטובה ביותר.

איך אפשר, עם כל העומס הקוגנטיבי הזה, לזכור להדליק את הדוד או לכבות את המזגן? אנחנו הרי חיים בעידן בו כל אחד היה יכול להשתגע. בדיוק בגלל זה בית חכם עוזר לנו להיות יעילים יותר ובעיקר, זה לוקח מאיתנו את המחשבות המטרידות שיכולות להוציא כל אחד משלוותו ולוקחת את המשימות הקטנות הללו מאיתנו הלאה.

ככה לא נשכח שום דבר

לא את הדוד דולק ולא את האור בסלון. כשתיכנסו הביתה התריסים יפתחו עבורכם בדיוק לתאורה הנכונה ועוד. משום שמדובר על מערכת שלומדת אותנו ונותנת לנו שירות, אנחנו יכולים להשקיע מחשבה במה שחשוב כאשר זו עושה את כל מה שהוא לא חשוב.

גיא ברששת

גיא ברששת

גיא הינו חובב טכנולוגיה מושבע, מעריץ של אפל וגיימר כבד מגיל 12. כותב את מרבית הטקסטים באתר שלפניכם.

מאמרים
נוספים