קורס דיבוב למתחילים, איפה שהגדולים התחילו

דיבוב הוא אמנות חיקוי הקול והאנשת הדמויות המצוירות ומי ששולט בו יכול למצוא תעסוקה בקלות בערצי טלוויזיה או חברות הפקה של תוכן המיועד לגילאים הצעירים.

השוק הזה נמצא בהתרחבות מתמדת בשל הגידות באוכלוסיה והופעת ערוצים חדשים וגם עבור סרטוני אינטרנט המופצים ברשתות החברתיות.

התוכן אמנם מיועד לרוב לילדים אבל מבוגרים יכולים להתפרנס ממנו היטב. לצורך זה נדרש ידע מקצועי רחב וגם פוטנציאל בסיסי להתמחות בדיבוב, מאחר שזוהי משימה שלא כל אחד מסוגל לבצע.

בקורס רציני יידעו לומר לכם בראיון הקבלה האם יש לם פוטנציאל, או שחבל על הכסף. ראיון מקדים מחזק את האמון שלכם בקורס ויש לשים לב לכך. קראו בהרחבה על קורס דיבוב!

מה לומדים בקורס דיבוב?

דיבוב אינו פעולה טבעי אלא כזו הדורשת התמקצעות לצרכים ספציפיים. קולות דיבוב אמנם מצחיקים ולעתים נעימים לסובבים אתכם, אבל אין סיבה להשמיע אותם בחיי היומיום, ודאי שלא ליד אנשים ברחוב או בהתנהלות מול הרשויות.

השימוש נועד לשעות מסוימות בלבד ויש לדעת להרחיב את מנעד הקול כדי להגיע ליכולות דיבוב, וכן לתרגל זאת באופן פרטי כדי לשמור על היכולות שרכשתם.

דיבוב הוא למעשה סוג של קריינות מקצועית שמיועד לסרטוני אנימציה וכו', ולכן יש צורך בידיעה בהגייה ודיקציה ושליטה מלאה בקול ובקצב הדיבור, וזאת כדי שתוכלו למשל לדבב שתי דמויות שונות באותו סרטון ולהדגיש בכל משפט את מה שראוי להיות המסר המרכזי.

פנייה לחברה אמינה

קורס דיבוב מיועד להקנות לכם פוטנציאל להכנסה קבועה ופרנסה לטווח ארוך ולכן מומלץ לאסוף ידע על הקורסים השונים ולהבין מי עומד מאחוריהם ואיזה מוניטין וידע קודם יש לו.  חשוב לזכור שקורס שמקבל כל אחד אינו אמין ואתם עלולים להוריד השקעה לטמיון.

גיא ברששת

גיא ברששת

גיא הינו חובב טכנולוגיה מושבע, מעריץ של אפל וגיימר כבד מגיל 12. כותב את מרבית הטקסטים באתר שלפניכם.

מאמרים
נוספים