איפה עושים השוואת חבילות סלולר?

אם תשימו לב רגע לפרסומות של חברות הסלולר בישראל, תבחינו בדבר מעניין. החברות מפרסמות ללא הרף בניסיון להביא לקוחות חדשים. ואכן, יש תחרות גדולה בענף על הלקוחות הישראלים מה שכמובן נותן לכם את האפשרות להתמקח ולהשיג מחיר זול יותר. ראו לדוגמה סלקום סלולר!

אם אתם רוצים להחליף ספק סלולר, בין אם קליטת האינטרנט במכשיר לא מספיק טובה או שאתם סתם לא מרוצים משירות הלקוחות, יש לכם סיכוי טוב לשלם פחות ממה שאתם משלמים עד כה.

אז איפה אפשר לעשות השוואה לחבילות הסלולר? איך תקבלו את המחיר הטוב ביותר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

השוואה לחבילות סלולר

חבילות סלולר בדרך כלל ניתנים בהנחה מסוימת בשנה הראשונה. לאחר מכן, החברה מעלה אוטומטית את המחיר.

לרוב, מידי פעם מתפרסם באינטרנט מאמר מעודכן עם מחירי חברות הסלולר. הבעיה היא כזו. חברות הסלולר כפי שפתחנו, נלחמות על כל לקוח, לכן הם מחליפים כל הזמן גם את סוג החבילות וגם את המחירים.

אתם יכולים למצוא בחודש אחד חבילה של 200G גלישה וחודש לאחר מכן רק 100G באותו מחיר. הבנתם את הרעיון. זה משתנה ולכן, על סמך מאמר שקראתם יהיה קשה לדעת מה המחיר נכון לזמן הבדיקה שלכם.

אז מה אנחנו ממליצים לעשות אתם שואלים? מאוד פשוט. כנסו לאתר שלנו, הקלידו בשורת החיפוש ספקי סלולר וקבלו תוצאה עדכנית של כל הספקיות בין אלו שאתם מכירים ובין אלו שעדיין לא. קראו בהרחבה על פרטנר סלולר!

אבל הנה סוד קטן שאנחנו מגלים רק לכם. אתם יכולים להתמקח על מחיר החבילה, זה יעזור לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר. אם רק תספרו לאיש המכירות שקיבלתם הצעה יותר נמוכה, יש סיכוי גדול שתוכלו לקבל את אותו המחיר, בספק הסלולר שאתם רוצים להצטרף לשירות שלו.

גיא ברששת

גיא ברששת

גיא הינו חובב טכנולוגיה מושבע, מעריץ של אפל וגיימר כבד מגיל 12. כותב את מרבית הטקסטים באתר שלפניכם.

מאמרים
נוספים