ספה נפתחת למיטה – כל היתרונות

בבתים בעלי שטח קטן יש חשיבות לניצול כל מטר. הרצון הוא להשאיר מרחב רב ככל האפשר למעבר אנשים, למשחק על שטיח על הרצפה ולצרכים אחרים. רהיטים הינם פריטים תופסי נפח בגלל מידותיהם ועיצובם. מביניהם, המיטות והספות הן הגדולות ביותר. ספה נפתחת למיטה מאפשרת שילוב של ישיבה ושכיבה על פי הצורך.

שתי הפעולות הללו מושגות בקלות וללא מאמץ. זאת, באמצעות מנוע חשמלי המפעיל מנגנון מיוחד הדואג לכך. את הספה ניתן להניח בסלון, בחדר אורחים, בחדר עבודה ובכל מקום שנבחר לכך.

חיסכון במקום ובעלויות

פתרון זה מביא עימו יתרון עיקרי חשוב אחד שהינו חיסכון במקום. ניתן להוסיף לכך עלות זולה יותר ברכישת הדירה עצמה, במיסוי עליה ובתחזוקתה. הספה הנפתחת תהיה נוחה מאוד לשינה וכל מה שיש לעשות זה להניח סדין, שמיכה כרית וכלי מיטה נוספים אותם מאחסנים באחד החדרים הסמוכים.

ספה לסלון מעוצבת כזאת הינה נאה מאוד וניתן לבחור באחת המשתלבת היטב בקו העיצוב הכללי שלו. לצד הספה ניתן להציב את הפריטים הנדרשים האחרים.

מבחר ספות

ניתן למצוא מבחר ספות העשויות מחומרים מגוונים. הבדים מגיעים בצבעים והדפסים נאים מאוד לבחירה. הם נעימים למגע וניתן לשבת על הכריות הרכות בנוחות מרבית. אלו הם יתרונות חשובים המאפשרים גמישות בחירה ועיצוב החלל הקיים. משטח השינה הינו בגודל סטנדארטי ומתאים למבוגרים. כל תהליך הפתיחה והסגירה הינו קצר מאוד ובתוך זמן קצר ניתן להציע את המיטה לשינה. ספה כזאת מתאימה לאירוח מבקרים, למשפחה מרובת ילדים המחפשת פתרונות שינה ועוד.

מומלץ לרכוש רהיטים חכמים בחברה בעלת מוניטין. ניתן לגלוש באתר שלה ולראות את כל ההיצע, להתקשר, לקבל ייעוץ, וכמובן, להגיע פיזית, לראות את הריהוט מקרוב ולרכוש.

גיא ברששת

גיא ברששת

גיא הינו חובב טכנולוגיה מושבע, מעריץ של אפל וגיימר כבד מגיל 12. כותב את מרבית הטקסטים באתר שלפניכם.

מאמרים
נוספים